Movies
Ratings
101
New WorldRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0