Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0