Movies
Ratings
544
The Maze RunnerRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.0