Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Paik's SpiritRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0