Titles you rated
Dear JohnRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Wedding DressRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0