Titles you rated
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0