Series
Ratings
93
StrangerRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5