Movies
Ratings
1338
The Boondock SaintsRated ★ 2.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Street KingsRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
The Full MontyRated ★ 2.0
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The RocketeerRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Assault on Precinct 13Rated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Weather ManRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Jan Dara: The BeginningRated ★ 1.5
The Blue LagoonRated ★ 2.0