Movies
Ratings
461
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
PadakRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.5