Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0