Titles you rated
ShineRated ★ 2.5
The Meaning of LifeRated ★ 3.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Portrait of JasonRated ★ 3.0
ElleRated ★ 4.5
Goodbye to LanguageRated ★ 3.5
They LiveRated ★ 2.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 2.0
CarolRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
PanRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 4.0