Movies
Ratings
605
Top GunRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5