Movies
Ratings
227
Source CodeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0