Series
Ratings
40
Voice season1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5