Movies
Ratings
434 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
 PoetryRated ★ 3.5 PoetryRated ★ 3.5
 RomeroRated ★ 3.0 RomeroRated ★ 3.0
 Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0 Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
 Knives OutRated ★ 4.0 Knives OutRated ★ 4.0
 Intimate StrangersRated ★ 2.5 Intimate StrangersRated ★ 2.5
 A Better TomorrowRated ★ 2.0 A Better TomorrowRated ★ 2.0
 K-PAXRated ★ 3.5 K-PAXRated ★ 3.5
 The Death of StalinRated ★ 3.0 The Death of StalinRated ★ 3.0
 The A-TeamRated ★ 1.0 The A-TeamRated ★ 1.0
 Batman BeginsRated ★ 1.5 Batman BeginsRated ★ 1.5
 Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5 Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
 Blood DiamondRated ★ 2.0 Blood DiamondRated ★ 2.0
 Man in LoveRated ★ 2.0 Man in LoveRated ★ 2.0
 The Blue LagoonRated ★ 1.0 The Blue LagoonRated ★ 1.0
 CloverfieldRated ★ 0.5 CloverfieldRated ★ 0.5
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
 AvatarRated ★ 2.0 AvatarRated ★ 2.0
 Jason BourneRated ★ 2.0 Jason BourneRated ★ 2.0
 Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.0 Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.0