Titles you rated
HeartstringsRated ★ 2.0- The LoverRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.5