Titles you rated
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
The Woman Next DoorRated ★ 2.5
Return to OzRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0- RIRI N BERRYRated ★ 5.0
- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0