Movies
Ratings
173
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0