Series
Ratings
40
The Good PlaceRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0