Movies
Ratings
247
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 1.5
For HorowitzRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0