Titles you rated
The PrestigeRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Crimes of the FutureRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5