Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0