Series
Ratings
315
I Do, I DoRated ★ 2.0
If Tomorrow ComesRated ★ 1.5- Best MotherRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 4.0
Hong Gil-dongRated ★ 3.0- Splendid DaysRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
The Tale of the BookwormRated ★ 4.0- Hong Kong ExpressRated ★ 3.0
- The Maengs' Golden EraRated ★ 3.0
Beautiful LifeRated ★ 3.0- Novel Theater - Pharmacist Kim's DaughtersRated ★ 3.0
Bad Woman, Good WomanRated ★ 3.0