Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 4.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 4.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0