Movies
Ratings
268
InsurgentRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0