Titles you rated
MaidRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
First KillRated ★ 2.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
The SocietyRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Get EvenRated ★ 3.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0