Series
Ratings
26
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Yuuna and the Haunted Hot SpringsRated ★ 4.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
If It's for My Daughter, I'd Even Defeat a Demon LordRated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 5.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0