Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Veronika Decides to DieRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
Final PortraitRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
JackieRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5