Titles you rated
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0