Titles you rated
RudderlessRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
BoulevardRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5