Movies
Ratings
1105
WickedRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.0