Movies
Ratings
99
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0