Series
Ratings
115
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 0.5
Tokyo SeimenjoRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5