Movies
Ratings
249
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
A Stray GoatRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
The StudentRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0