Titles you rated
Yes ManRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
The RundownRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0