Titles you rated
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- 倚天屠龙记Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0