Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 1.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
UnframedRated ★ 4.0
Good Night WorldRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- 한국인의 저주의 역 사Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 0.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0