Movies
Ratings
27
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
TakersRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0- Almost CheRated ★ 5.0