Titles you rated
Non-rem no MadoRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
#FamilyWantedRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5