Movies
Ratings
532
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
- WonderlandRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
He Who Dances PassesRated ★ 2.5