Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 1.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5