Movies
Ratings
355
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 4.0