Movies
Ratings
734
Se7enRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
LucaRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0