Movies
Ratings
60
V for VendettaRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 1.0
No Strings AttachedRated ★ 1.0
Hope SpringsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 1.0
A Lot Like LoveRated ★ 1.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
MadeleineRated ★ 1.0
PricelessRated ★ 2.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 1.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 3.0