Movies
Ratings
83
The Family ManRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Take Me Home TonightRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 5.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Le ChefRated ★ 3.0
SuperstarRated ★ 1.0
The Change-UpRated ★ 5.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 4.0
The Other GuysRated ★ 3.0
Hall PassRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
Everything Must GoRated ★ 1.0
Due DateRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 5.0
The Big YearRated ★ 1.0
TedRated ★ 3.0