Titles you rated
Another ChildRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0- The DayRated ★ 2.0
- A Transfer StudentRated ★ 4.0
- 이별택시Rated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0- ApocalypseRated ★ 2.5
GuestRated ★ 4.0- 0000Rated ★ 1.5
- 여름의 소리Rated ★ 3.5
VoiceRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
Moon YoungRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0