Titles you rated
Political FeverRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- Bocchi the Rock! Season 2Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0