Movies
Ratings
119
Bad BoysRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
HustleRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0