Movies
Ratings
117
Big FishRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The ChildRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0- All Is Well, I Love You.Rated ★ 1.0