Titles you rated
Dash & LilyRated ★ 3.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 2.5
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Cinderella ClosetRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Glass HeartRated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0
S LineRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Chastity HighRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5